Prezenty firmowe

PREZENTY FIRMOWE

Zaskocz swoich pracowników i partnerów biznesowych niepowtarzalnymi prezentami, jakich jeszcze nie widzieli

Wysokiej jakości belgijska czekolada
Całkowita personalizacja kształtu czekolady
Wykonane na pierwszej w Polsce drukarce 3D do czekolady

Wszyscy wiemy, że szukanie prezentów dla kogoś spoza najbliższego kręgu rodziny i przyjaciół bywa kłopotliwe. Pamiętając jednak o tym, że czekoladę kocha każdy, można sobie to zadanie nieco ułatwić. Trójwymiarowy logotyp, imię pracownika a nawet czekoladowy portret dyrektora – wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy!

logotypy

portrety

napisy 3d

w jakiej formie

Prezenty firmowe mogą mieć formę trójwymiarowych ciemnych czekolad lub dwukomponentowych płaskich tabliczek z białej i ciemnej czekolady. Sugerowana forma jest zależna od kształtu logo , a co za tym idzie, od możliwości technologicznych wykonania projektu. Skontaktuj się z nami aby sprawdzić która wersja będzie wyglądać najlepiej z Twoim logo!

czekolady 3d

Imponujące trójwymiarowe formy o cienkich ściankach perfekcyjnie nadadzą się do kształtów, które są jedną połączoną ze sobą bryłą. Przeważnie są to logotypy składające się z tekstu i prostej, wyraźnej grafiki oraz wszelkie prezenty w formie napisów.

tabliczki

Idealne rozwiązanie dla skomplikowanych kształtów składających się z wielu małych niepołączonych ze sobą elementów. Bardzo dobry kontrast uzyskany poprzez zatopienie ciemnej czekolady w białej. Portrety czekoladowe wykonujemy wyłącznie w taki sposób.

Szukasz personalizowanych dekoracji na tort?

Zajrzyj tu

ceny

Wszystkie czekolady tworzone są indywidualnie przez naszego projektanta. Przed realizacją skomplikowanych projektów takich jak logotypy czy portrety zawsze wysyłamy wstępną wizualizację do konsultacji i akceptacji. Poniższe ceny podane są brutto i zawierają koszt projektu i wykonania. W przypadku większego zamówienia cena podlega negocjacji.

logotypy 39-59zł

 • Cena zależy od skomplikowania projektu, a nie od wybranej wersji produktu (3D albo tabliczki)
 • Maksymalny wymiar prezentu to 7cm x 18cm lub 18cm x 18cm, w zależnosci od projektu
 • W przypadku drobnych, delikatnych struktur, logotyp w formie czekolady 3D umieszczany jest na płaskiej tabliczce z białej czekolady dla lepszej stabilności

portrety 69zł

 • Jakość wyrobu zależy głównie od jakości zdjęcia. Dla najlepszego efektu należy użyć fotografii z jasnym tłem, wyraźnymi konturami i dużym kontrastem
 • Wymiar tabliczki to 18cm x 18cm, bez względu na kształtu portretu
 • Masa: ok. 200g

napisy

podstawowe 34zł

 • 1 wers tekstu, maksymalnie 10 znaków
 • Na życzenie istnieje możliwość umieszczenia napisu na białej tabliczce czekolady

kompleksowe 49zł

 • Maksymalnie 3 wersy tekstu po 10 znaków każdy
 • Możliwość zróżnicowania wysokości wyrazów
 • Napis umieszczony na białej tabliczce czekolady

opakowania

Wszystkie nasze prezenty pakujemy w specjalnie zaprojektowane dla nas matowe białe pudełka, w których czekolady owinięte są pergaminem. Ich minimalistyczny charakter pozwala na umieszczenie na opakowaniu Twojej identyfikacji wizualnej,w zależności od potrzeb. W przypadku większych zamówień jesteśmy w stanie zapakować nasze czekolady w wybrane przez Ciebie opakowania.

Napisz do nas

hello@chocotales.pl
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana
Ups! Coś nie wyszło. Napisz do nas maila na hello@chocotales.pl