DEKORACJE NA TORT

Wzbogać swój wyjątkowy tort osobistym akcentem

Wykonane na pierwszej w Polsce drukarce 3D do czekolady
Całkowita personalizacja kształtu czekolady
Z belgijskiej czekolady najwyższej jakości

Urodziny, ślub, jubileusz powstania firmy… Tort wybieramy przede wszystkim na wyjątkowe okazje, obchodząc najważniejsze wydarzenia naszego życia. Warto, aby był jak najbardziej osobisty w tym szczególnym dniu. Dlatego przygotujemy dla Ciebie całkowicie personalizowane dekoracje na tort z czekolady, dzięki którym Twoja uroczystość będzie miała niepowtarzalny charakter.

Przykład realizacji dla:

Logo firmy
na tort

W zależności od kształtu i koloru tortu, zaadaptujemy Twoje logo tak aby najlepiej komponowało się z całością, tworząc piękną kompozycję. Korzystamy z jednego rodzaju czekolady, gwarantując minimalistyczny charakter wyrobu, który nie zakłóci elegancji tortu.

Wyślij nam swój logotyp a odeślemy Ci wstępną wizualizację 3D dekoracji wraz z wyceną.

Dekoracje deserów z logo

Jeżeli planujesz większy event, na którym serwowane będą lody lub mniejsze ciastka, wspaniałym pomysłem jest dołączenie do każdej porcji małej wersji logo tak aby każdy mógł się cieszyć swoją własną dekoracją.

na DZIEŃ...

...mamy
...taty
...urodzin

Wierzymy, że mniej oznacza więcej, dlatego na torty jubileuszowe polecamy trójwymiarowe napisy wykonane klasyczną czcionką imitującą pismo ręczne. Istnieje również możliwość pokrycia napisu jadalnym złotem, aby wzbogacić ich charakter.

na torty weselne

Toppery na torty weselne wcale nie muszą być zrobione z drewna czy plastiku. U nas zamówisz subtelne napisy, które możesz poukładać na różnych piętrach tortu lub ustawić na samej górze.

Jeśli jednak zainspirowałaś się konkretnym projektem na Pintereście, pokaż go nam a spróbujemy zrobić dla Ciebie coś podobnego!

Lato i czekolada? Nie martw się, rozpuszcza się ona dopiero powyżej 30 stopni, więc o ile trzymana jest w lodówce i nakładana na tort bezpośrednio przed podaniem, nic złego się nie stanie.

jak działamy

Do końca 2019r. wykonujemy zlecenia wyłącznie na terenie Warszawy. Zalecamy odbiór osobisty, istnieje również możliwość wysłania czekolad bezpośrednio do cukiernika. W zależności od projektu, jesteśmy w stanie doradzić sposób umocowania czekolad do tortu dla najlepszego efektu oraz w celu zminimalizowania ryzyka złamania.

ceny

  • Logotypy od 59zł
  • Jubileuszowe 59zł
  • Weselne 59zł

Napisz do nas

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
Jesteś cukiernikiem i zainteresowały Cię nasze produkty? Chętnie podejmiemy z Tobą stałą współpracę!

hello@chocotales.pl
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana
Ups! Coś nie wyszło. Napisz do nas maila na hello@chocotales.pl