3d food printing

Najnowszy food trend na Twoim evencie

druk 3d na talerzu !

3D Food Printing to wyjątkowa technologia pozwalająca na uzyskanie nowych doznań poprzez dodanie wizualnej wartości do jedzenia. Drukarki 3D umożliwiają wykonanie wyjątkowych form, niemożliwych dotąd poprzez klasyczne techniki kulinarne.
Wspólnie z inżynierami, kucharzami, artystami i designerami stworzyliśmy innowacyjny food concept, który będzie znakomitą atrakcją na Twój event!

innowacyjny food concept na eventy

food Branding

Branding to nieodłączny element każdego eventu. Teraz możesz włączyć identyfikację wizualną również do serwowanych dań!

Drukarka 3D może wytwarzać dowolne jadalne formy, więc goście mogą jeść przekąski w kształcie własnego logotypu lub napisu spersonalizowanego specjalnie dla nich!

dowolne formy

key visuals

logotypy

napisy

live cooking 3d

Wszystkie dania przygotowywane są na żywo w trakcie imprezy, dzięki czemu zainteresowani goście mogą sami zobaczyć jak działa innowacyjna technologia 3D Food Printing. "Budowanie" jedzenia przez drukarki 3D jest bardzo efektowne, co zawsze wzbudza sporą ekscytację odwiedzających, którzy namiętnie filmują i fotografują proces powstawania ich przekąsek!

Skontaktuj się z nami!

co oferujemy

Będąc światowymi pionierami technologii 3D Food Printing, oferujemy kompleksowe usługi druku 3D, zapewniając niezapomniane wrażenia  podczas różnego rodzaju eventów w Polsce i na całym świecie.
Poniżej przykładowa oferta pokazu, która może być dowolnie dostosowana do potrzeb klienta.

pokaz druku 3d

Kilkugodzinny pokaz przy użyciu dwóch drukarek 3D. Pojedynczy wydruk trwa jedynie 3-4 min, dzięki czemu goście zobaczą jak powstaje ich danie od początku do końca, a my ciekawie opowiemy jak ta technologia wykorzystywana jest w najlepszych światowych restauracjach.

serwowane przekąski

Wydrukowane w trakcie pokazu przekąski są rozdawane gościom. Podczas 3-godzinnego show serwujemy ok.80 porcji, a w razie potrzeby przygotujemy ich więcej przed wydarzeniem, aby dla nikogo nie zabrakło.

upominki z czekolady

Obok pokazu, istnieje również możliwość zamówienia wcześniej przygotowanych czekolad w dowolnym kształcie i zapakowanych w eleganckie pudełka. Więcej informacji w zakładce Prezenty Firmowe

Przekąski z drukarki 3D

Dania serwowane gościom to małe przekąski typu Amuse-Bouche, które po wydrukowaniu dekorowane są przez nas różnymi dodatkami, aby uzyskać pełną kompozycję o wyjątkowych walorach estetycznych oraz dobrym smaku i ciekawej teksturze

Pokruszone ciasteczka
   Talerzyk szklany
   Mus mango
Liofilizowana malina
Mięta
Krem czekoladowy
Borówka amerykańska

dostępne smaki

- Krem czekoladowy

- Masa sernikowa

- Mus mango

- Pasta selerowo-orzechowa

- Hummus

- Awokado

+ Dodatki

Dostępne kształty

branding

Logotypy, napisy, key visuals o nieskomplikowanych geometriach, aby w czytelny sposób zostały przedstawione na 8x8cm talerzykach

artystyczne

Intrygujące i estetyczne formy, przygotowane przez naszych designerów dla najlepszych doznań wizualnych

gwarancja sukcesu

Od ponad 3 lat rozwijamy technologię 3D Food Printing, będąc jednymi z najbardziej doświadczonych ekspertów na świecie. Nasze doświadczenie budowaliśmy przede wszystkim w Holandii, jak również w Australii czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
W 2019r. rozpoczęliśmy działalność w Polsce, oferując kompleksowe usługi oraz produkty dla branży eventowej i gastronomicznej.
Jesteśmy młodzi, pełni zapału i pomysłów, dlatego zawsze dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb, gwarantując niezapomniane przeżycia dla Twoich gości!

Napisz do nas

hello@chocotales.pl
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana
Ups! Coś nie wyszło. Napisz do nas maila na hello@chocotales.pl